Teraz jest 22 gru 2014, o 15:49

Komis GSM / Serwis telefonów

Informacje i opinie o punktach usługowych, sklepach i galeriach handlowych

Moderatorzy: kawrona, concepcja, Adam, trzad

Komis GSM

Postprzez Arek » 30 gru 2006, o 12:24

Jaki komis z telefonami komórkowymi w Świdniku możecie mi polecić?
Arek

Postprzez simplus » 18 sty 2007, o 18:34

Hmmm w Świdniku? Nie wiem...Może ten co jest na rogu jak się idzie na hale targowa.ale i tak słyszałem ze w LBN najlepiej.Z tego co czytałem kiedyś na starym forum o komisie to ze budka co jest na targu to dużo ludzi ich nie poleca.Nie wiem nic nigdy nie kupowałem ani sprzedawałem w komisie. Nie mam problemów z telefonem
simplus

Jestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez Arek » 23 sty 2007, o 21:08

Właśnie najbardziej zależy mi na opinii, o tym kolorowym komisie na targu. Pomóżcie :P
Arek

Komis GSM / Serwis telefonów

Postprzez szymon921 » 10 lut 2010, o 00:00

Witam forumowiczów.

Każdy z nas korzysta z telefonów. telefony się psują, gubią, czasem chce sie je zmienić.
Do jakich komisów chodzicie ? Jakie według Was ceny są teraz a jakie być powinny ? Kogo polecilibyście a kogo nie ?

Zacznę od siebie-
komis przy targu - ceny za telefony takie sobie, drogie akcesoria/ części/naprawa/simlock. Wiem że telefony tylko skupuje.
Komis przy placu Bolka i Lolka - porażka, jak tam z ciekawości bywam to wychodzę wkur***** strasznie - podejściem pani za ladą, cenami za telefony,części i usługi i cenami które oferuje za telefon. (też nie bierze w komis) (zwykle 10 % ceny za którą potem ten telefon stoi na półce)
Komis w venusie- Wysokie ceny za wszystko. Telefony mu wogóle nie idą. (chyba przez te ceny) Opiszę przy okazji - bo w chu** poleciał gościu ostatnio ze mną. Byłem 2 tyg temu chciałem zdjąć simlocka z takiego wynalazka jednego z UK. Nie ma sprawy- 30zł od ręki. Zapomniałem o tym- przyszedłem w sobotę. Zostawiłem telefon bo to wieczorem było. Od ręki nie ma mowy. Na niedzielę też nie. Dopiero MOŻE na poniedziałek wieczorem/wtorek. Byłem dzisiaj- 70zł do zapłaty. A mówiłem w sobotę- jak okaze się drożej niż 30- nie robić !! Szanowny pan miał to w D*** jak widać. Telefon wziąłem- nie chciałem już się kłócić przy ludziach.

jest jeszcze gość co miał kiedyś nad biedronką- ale sprzedaje tylko częśći (gówniane zresztą) i telefonów raczej nie ma. Za usługi też drogo i mało co robi.

Piszę o tym bo myślę dość poważnie czy by nie otworzyć czegoś samemu - ale bez zdzierstwa i takiego walenia w rogi.

Co Wy - jako mieszkańcy myślicie o tym ? Przydałby się jeszcze jakiś komis/serwis ?

Pozdrawiam
Szymon

szymon921

Re: Komisy serwisy GSM

Postprzez happiness » 10 lut 2010, o 07:44

Wydaje mi się, że komis przy targu a przy placu Bolka i Lolka to ten sam :) Znaczy się ten sam właściciel wiec jedna ryba :twisted:
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
happiness

Postprzez Pelikan » 10 lut 2010, o 08:49

Oj przydałby się przynajmniej jakiś konkurencyjny z dobrymi cenami i dobrym wyborem telefoników. :o
Pelikan .V3

http://ravau.posadzdrzewo.pl <<<
Pelikan

Postprzez tomek24l » 10 lut 2010, o 08:54

Jest teraz jakiś nowy widziałem jak jechałem samochodem obok szpitala na skrzyżowaniu otwarty, chociaż po banerku jaki tam wisi wydaje mi się ze to jest ten komis z nad biedronki przeniesiony ale mogę się mylić.
tomek24l

Postprzez Zuu » 10 lut 2010, o 14:07

Nowy, bardziej.. sensowny komis zdecydowanie przydałby się w Świdniku. Ceny, jakość i obsługa [tu dołączę się do wypowiedzi dot. Pani z komisu koło placu] są niewyobrażalne. Był kiedyś komis [nie był on długo] tutaj na.. 3 maja? W bloku przy placu, w którym jest dość dużo banków. Tam zaniosłam swój telefon i byłam bardzo zadowolona. Panowie byli mili, naprawa nie wyniosła mnie dużo i telefonik jeszcze trochę wytrzymał :)
Lecz on był twardy, jak twarda jest skała!

Zuu

Postprzez Świstak » 11 lut 2010, o 16:02

szymon921 napisał(a):Witam forumowiczów.
Komis w venusie- Wysokie ceny za wszystko. Telefony mu wogóle nie idą. (chyba przez te ceny) Opiszę przy okazji - bo w chu** poleciał gościu ostatnio ze mną. Byłem 2 tyg temu chciałem zdjąć simlocka z takiego wynalazka jednego z UK. Nie ma sprawy- 30zł od ręki. Zapomniałem o tym- przyszedłem w sobotę. Zostawiłem telefon bo to wieczorem było. Od ręki nie ma mowy. Na niedzielę też nie. Dopiero MOŻE na poniedziałek wieczorem/wtorek. Byłem dzisiaj- 70zł do zapłaty. A mówiłem w sobotę- jak okaze się drożej niż 30- nie robić !! Szanowny pan miał to w D*** jak widać. Telefon wziąłem- nie chciałem już się kłócić przy ludziach. Szymon

Miałem ten sam problem tyle ze nie była to wielka awaria a jedynie wymiana niektórych elementów typu panel itd. Oczywiscie napisał mi na kartce dana cene ile to bedzie kosztowac chciałem zapłacić od razu jednak powiedział ze przy odbiorze jak sie okazało o 30zł wiecej zażądał ponieważ jak to powiedział "Miał problemy". Juz tam nie pojdę
Świstak

Postprzez szymon921 » 11 lut 2010, o 17:00

Czytając Wasze wypowiedzi, rozmawiając trochę z ludzmi - poważnie noszę się z zamiarem otworzenia na wiosnę komisu/serwisu. Bez zdzierstwa, i walenia w rogi :roll:

Gdzie wg. Was powinien taki komis stanąć wogóle ?

Pozdrawiam

szymon921

Postprzez Konowal » 11 lut 2010, o 23:48

zrób obwoźny - wiesz wózeczek i jakaś muzyczka - jak te lody latem - tylko wies z bez walenia w rogi :-D
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie.
Konowal

Postprzez szymon921 » 12 lut 2010, o 00:13

oczekiwałem poważnej odpowiedzi :mrgreen:

szymon921

Re: Komis GSM / Serwis telefonów

Postprzez Zuu » 13 lut 2010, o 10:21

Taki obwoźny to dobra sprawa by była :D
Nie, no gdzieś w centrum.. Na szybie sklepu "Manhattan" widziałam kartkę, że lokal do wynajęcia. Tyle, że nie wiem, czy konkretnie tamten lokal, czy gdzie indziej ;)
Lecz on był twardy, jak twarda jest skała!

Zuu

Postprzez em-be » 30 gru 2010, o 17:57

Odświeżę temat serwisów GSM.
Jak wygląda aktualnie sytuacja z jakością usług w lokalnych serwisach GSM ?
Na chwilę obecną wiem o 3 serwisach GSM: budka koło targu, galeria wenus, budka koło placu.
Może ktoś poleci serwis pewny pod względem jakości np w Lublinie ?
em-be

Postprzez Świstak » 30 gru 2010, o 22:11

no i jeszcze jest na Adampolu naprzeciwko szpitala. Został on przeniesiony spod PIK-a.
Świstak

Postprzez simplus » 31 gru 2010, o 01:19

Świstak napisał(a):no i jeszcze jest na Adampolu naprzeciwko szpitala. Został on przeniesiony spod PIK-a.

tanio jest , ale jakościowo lipa jeśli chodzi o akcesoria , a co do serwisu to nie wiem
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
simplus

Postprzez em-be » 31 gru 2010, o 19:37

Dzięki za odpowiedzi. Wyboru wielkiego nie ma niestety a naprawa w serwisie trochę za droga.
Popatrzę jak sytuacja w Lublinie wygląda.
em-be

Postprzez simplus » 1 sty 2011, o 02:15

em-be napisał(a):Dzięki za odpowiedzi. Wyboru wielkiego nie ma niestety a naprawa w serwisie trochę za droga.
Popatrzę jak sytuacja w Lublinie wygląda.

a co masz uszkodzone :D
simplus

Postprzez em-be » 1 sty 2011, o 11:36

Pęknięty wyświetlacz w telefonie Nokia. Chciałem naprawiać w serwisie bo telefon jest
na gwarancji ale cena powala.
em-be

Postprzez simplus » 1 sty 2011, o 15:04

popatrz ile kosztuje wyświetlacz na allegro i wymień sam, wymiana nie jest trudna :):) a schematy są dostępne w necie jak by był problem z rozebraniem telefonu
simplus

Powrót do Handel i usługi