Teraz jest 31 paź 2014, o 00:34

Fryzjer

Gdzie w Świdniku do fryzjera, kosmetyczki na zakupy. Zdrowie i uroda!

Moderatorzy: Eni, mery

Re: Fryzjer

Postprzez Rybcia » 3 wrz 2011, o 15:04

ja tam zostaję w Świdniku ;)
Umówiona do fryzjera... termin dopiero za 2 tygodnie :(
Rybcia

Jestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez izu » 22 wrz 2011, o 06:22

Cześć Dziewczyny :)
Czy któraś z Was zna jakąś fryzjerkę która dorabia sobie pracująć w domach klientek? Trochę ciężko mi wyjść do fryzjera, a wiem, że kobitki czasem dorabiają albo po prostu pracują nie w salonie, lecz prywatnie ;) Będę wdzięczna za info : numer telefonu czy coś takiego ;) Trochę mi pilno :D

izu

Postprzez Velve » 22 wrz 2011, o 15:18

Czy w Świdniku jest jakaś fryzjerka, która umie obciąć grzywkę? Zawsze trafiam na taką, która owszem wyprostuje, obetnie na prosto, ale jak ja już sobie grzywkę umyję i nie wyprostuję, to się nagle okazuje że grzywka jest KRZYWA! a nie prosta. Mam już dość wiecznego poprawiania grzywki po fryzjerach :/
Problemy miały rany od broni palnej, siecznej i nie żyły. Trochę problemów zakopano w stodole.
http://www.gpofinanse.pl/
Velve

Postprzez lenn » 22 wrz 2011, o 19:11

Velve, ja stwierdziłam, że najlepiej obetnę się sama i mam grzywkę jak ta lala :D
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlac kwarty piwa do półkwartowego kufla.

lenn

Postprzez joanna81 » 9 mar 2012, o 12:55

Dziewczyny, jakieś dwa tygodnie temu szukałam dobrego fryzjera w Świdniku. Tak trafiłam m.in. na to forum a stąd do fryzjerki Joli (ma salon przy ul. Hallera). W internecie znalazłam trochę dobrych opinii na jej temat. Po przykrych doświadczeniach z innymi fryzjerami miałam trochę obaw. Pół roku zapuszczałam włosy, żeby móc je teraz odpowiednio podciąć i wycieniować. Mam półdługie, bardzo gęste włosy, które po dobrym ścięciu układają się bez problemu. Wizyta u p. Joli to była jedna wielka porażka. Od początku do końca. 30-minutowe opóźnienie, zero kontaktu z klientem, poproszenia o poczekanie, wskazania jakichś gazet do przejrzenia. Jakbym była powietrzem przez ten czas. Nie zraziłam się, bo pomyślałam, że dla dobrej fryzjerki warto poczekać. Poprosiłam o klasyczną fryzurkę. Moje włosy układają się w delikatne fale. Ustaliłyśmy, że p.Jola zetnie je tak, by te fale się utrzymały (bardzo mi na tym zależało). Pierwszy etap ścięcia był ok. Fryzurka zaczynała ładnie się prezentować. Ale potem... P. Jola wyprostowała włosy prostownicą i zaczęła je równać, podcinać i znów równać... Na koniec lakier i zapewnienie, że włosy po umyciu będą się z powrotem układać w fale.Żałowałam, że nie miałam kaptura w kurtce, bo musiałam jeszcze pójść po dziecko do przedszkola, a wyglądałam nie najlepiej. Zaraz po przyjściu do domu umyłam włosy i zaczął się mój dramat. To, że się nie układały to mały problem. Były postrzępione, ścięte nierówno, o żadnych falach nie ma mowy!!! Dramat. Nie muszę Wam pisać co czułam, bo niejedna z kobiet przeszła przez ręce kiepskiego fryzjera. Mąż, siostry i znajome, z którymi miałam okazję zobaczyć się po ścięciu potwierdzali, że włosy z tyłu są wystrzępione i ścięte nierówno. Koszmar. Nie ma nawet jak tego poprawić. Muszę czekać. Teraz po każdym myciu muszę siedzieć nad włosami prawie godzinę, żeby jako tako je ułożyć!!! Nigdy mi się to nie zdarzyło. Opisałam moją sytuację po to, by przestrzec inne kobiety przed ścinaniem się u p. Joli ze Świdnika. Tu znalazłam tylko pozytywne opinie o niej, a prawda chyba nie do końca jest tak przyjemna. Ktoś tu już napisał, że p. Jola musi się jeszcze trochę pouczyć, bo to młoda osoba. Zgadzam się z ta opinią. Przydałyby się jej lekcje z traktowania klienta i z fryzjerstwa.

joanna81

Postprzez Lonia » 9 mar 2012, o 13:29

Co do Pani Joli - to faktycznie, zainteresowania klientką "0". Czekalam godzinę zanim zapytała mnie czy ja to ja :/ Dodatkowo minus za obgadywanie poprzednich klientek - poziom poniżej "0'. Nigdy nie bylam zadowolona z efektow koloryzacji, ale ścięcie zawsze było super. Wlosy ukladalo się rewelwcyjnie, a mam sztywne włosy, z którymi ciężko mi poradzić sobie. Opinia o Pani Joli będzie w dużej częsci od rodzaju wlosów i sposobu cięcia. Pewne rzeczy jej, wychodzą inne nie. Wiec kolejnym razem umówię się do niej i mam nadzieję że nie dam się namowić na kolejną rewelację. A ceny - wydaje mi się że adekwatne do umiejętności.

Lonia

Postprzez Dosiasamosia » 9 mar 2012, o 13:35

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, postanowiłam dodać cos od siebie. Obawiam się, że po jednym wpisie na forum ktoś może Ci zarzucić robotę konkurencji,itp...
Otóż zgadzam się z Tobą. Nie tak dawno byłam tam podciąć włosy. Poślizg czasowy - ponad pół godziny. Nikt nie przeprosił za to, pani mi zaproponowała abym może sobie poszła pochodzić po sklepach. Zero kontaktu z klientką, tak naprawdę nie wiem czy Pani mnie wysłuchała czego oczekuję i czy przyjrzała się moim włosom, aby wiedzieć jak się zachowują.
No i najgorsze.... Ścinanie włosów po wyprostowaniu ich wcześniej prostownicą!Widzę teraz, że to standard.
Zgodziłabym się że to ma sens, ale w przypadku naturalnie prostych włosów. Jednak w przypadku kręconych , loczków wręcz - absolutnie nie. Zdziwiłam się i zapytałam dlaczego to robi, więc krótko stwierdziła, że widzi ścięcie. A tego, że włosy zaraz umyję i zmienią swój wygląd nie chciała chyba wziąć pod uwagę...
Niestety, efekt nie był również w moim przypadku zadowalający. I niestety, również musiałam po tej pani niwelować znaczną różnicę w długości boków....
Mam nauczkę, widzę że nie tylko ja jedna....
Rok wcześniej byłam w tym samym zakładzie ale u Pani Malwiny . Byłam zadowolona. Teraz żałuję, że nie poszłam ponownie do niej...
Nie obrzucaj nikogo błotem - możesz nie trafić, a i tak pobrudzisz sobie ręce.
Dosiasamosia

Jestem miłośnikiem zwierzątJestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez lenn » 9 mar 2012, o 13:48

Mnie ścinała nie p. Jola, ale ta druga dziewczyna. Specjalnie zapuszczałam włosy, powiedziałam, że chce je wystopniować, ale nie schodzić z długości więcej niż 1 cm. I co? Wyszłam z szopą krótszą o cm 10. Masakra. Musiałam używać prostownicy, bo wstydziłam się wyjść z domu. Teraz włosy znów mi odrosły i stwierdziłam, że poproszę o ścięcie męża i jestem pewna, że zrobi to lepiej niż tamta pani. A co do obsługi klienta, to rzeczywiście totalna olewka, jakoś tak nieswojo tam było.
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlac kwarty piwa do półkwartowego kufla.

lenn

Postprzez Akacja_ » 9 mar 2012, o 14:32

Pierwszy raz w życiu cieszę się , że mam proste jak druty włosy. :lol:
A jeśli chodzi o zajmowanie się klientkami to już dawno zauważyłam, że uwagę poświęca się klientce na fotelu, reszta siedzi i sama się sobą zajmuje i tak jest w większości zakładów. Wynika to chyba z faktu, że klientka zapisuje się na konkretną godzinę i teoretycznie nie powinien nikt czekać, ale niestety zdarzają się poślizgi i z tym nie potrafią sobie radzić ... A wystarczyła by gratisowa filiżanka kawy czy herbaty (kosztów wielkich by to nie ponosiło, a lepiej się klientka poczuje na pewno)....
Moja metamorfoza wiosenna dzisiaj :D
Akacja_

Postprzez nieustepliwa » 10 mar 2012, o 15:51

Widzę, że nie tylko mnie potraktowano prostownicą. Ścinanie na sucho, z wyprostowanymi włosami prostownicą i bez ułożenia. Od jakiegoś czasu zaczełam ścinać sie sama. Jak mam płacić za fuszerke to sama sobie ją za darmo zrobię.
Człowieku, okazywanie pogardy jest nieświadomą rekompensatą własnych kompleksów.
nieustepliwa

Postprzez gggabulka » 12 mar 2012, o 14:06

a ja odnowiłam ściezki w prestiżu do P.Agnieszki i jestem zadowolona wiosenna metamorfozą :mrgreen:

teraz kiedy p.Agnieszka ma swój wlasny salon moze nie trzeba bedzie czekać tak długo jak w prestiżu :mrgreen:
zdecydowanie polecam :mrgreen:

gggabulka

Postprzez silver » 12 mar 2012, o 18:45

a gdzie ten salon P. Agnieszki?

silver

Postprzez gggabulka » 12 mar 2012, o 19:05

z rozmowy wywnioskowałam ze przy Starostwie schodkami w dół(obok wejścia) ... tam też kiedyś był jakiś salon fryzjerki
w nowym jeszcze nie bylam -byłam 13 lutego w prestiżu :wink:
Ostatnio edytowano 13 mar 2012, o 07:16 przez gggabulka, łącznie edytowano 1 raz

gggabulka

Postprzez RuDi » 12 mar 2012, o 22:38

a ja polecam salon fryzjerski Nowak Beata. Miła obsługa, brak opóźnień, co prawda byłam tam tylko 2 razy ale z końcowego efektu byłam zadowolona, więc na pewno wybiorę się następny :)

RuDi

Postprzez Akacja_ » 12 mar 2012, o 23:01

...A ja polecam Manie, a ja polecam Franie....A namiary jakieś , adresy do nich to gdzie? :twisted: Salonów fryzjerskich jak mrówków , przecież ganiać nie będziemy i wypytywać czy ta Mania czy Frania to tu. Jak polecacie to nie tylko imię , ale i adres dajcie.
Akacja_

Postprzez RuDi » 12 mar 2012, o 23:46

wystarczy wpisać w google, a salon tak się nazywa BEATA NOWAK...

RuDi

Postprzez [Martyna_28ONa] » 17 mar 2012, o 17:36

Nie ma dobrego fryzjera w Świdniku wykonują na odwal byle tylko pieniądze zgarnąć.

[Martyna_28ONa]

Postprzez joanna81 » 19 mar 2012, o 09:03

Dziewczyny, rzeczywiście na forum świdnickim pisałam pierwszy raz, więc mogłam zostać potraktowana jak konkurencja p.Joli. Muszę przyznać, że Wasze wpisy o Waszych doświadczeniach u tej fryzjerki zwyczajnie mnie załamały, bo gdybym wcześniej wiedziała to, co napisałyście, nigdy bym do niej nie poszła, a teraz szlag mnie trafia za każdym razem gdy spojrzę w lustro :( . W Świdniku byłam już u kilku fryzjerów i chyba trudno jest znaleźć świetnego profesjonalistę:(. Cóż, życzę nam wszystkim powodzenia w szukaniu naprawdę dobrego fryzjera.

joanna81

Postprzez Jana » 19 mar 2012, o 20:57

Dziewczyny jakieś namiary na salon p.Agnieszki? Telefon? Adres? :D Cokolwiek :D

Jana

Postprzez MatriX » 20 mar 2012, o 00:22

Ale ktorej Agnieszki? Jedna jest nad MOKiem przy sądzie a druga na Niepodległości nie daleko skrzyżowania ulic niepodległości z kopernika...

MatriX

Postprzez babeczka » 16 kwi 2012, o 19:14

kamila-ps napisał(a):Czy ktoś wie gdzie pracuje teraz Ewa, która jeszcze w grudniu pracowała w salonie ,,Malwina" na Niepodległości 13? Bardzo chciałabym ją znaleźć, bo jest świetna!

Ewa pracuje w Świdniku w salonie Lejdis w bloku przy szpitalu. Bardzo się cieszę że ją znalazłam. faktycznie jest świetna i bardzo mi jej brakowało.

babeczka

Postprzez Angla12 » 18 kwi 2012, o 15:06

Ja polecam Panią Malwinę z salonu Jole. Dawniej czesała mnie na wesele i nie byłam zadowolona. Jednak strzyżenie wychodzi jej super. Słyszałam też pochlebnie na temat kolorowania przez nią włosów lecz sama nie wypróbowałam.

Angla12

Postprzez silver » 18 kwi 2012, o 16:58

Ja ostatnio byłam w tym salone LEJDIS gdzie pracuje wspomniana wyżej pani Ewa. Robiłam refleksy z pasemek blond. Wyszłam zadowolona. Za refleksy, podcięcie i wymodelowanie na szczotkę zapłaciłam 50zł - cena uważam OK! po ostatnich "ekscesach" u innych fryzjerów zraziłam się do świdnickich fryzjerów, jednak z salonu LEJDIS wyszłam zadowolona :)) także pewnie wkrótce odwiedzę go ponownie :))
aaa ja byłam u pani Justyny, która także pracuje w tamtym salonie..

silver

Postprzez babeczka » 19 kwi 2012, o 16:31

silver napisał(a):Ja ostatnio byłam w tym salone LEJDIS gdzie pracuje wspomniana wyżej pani Ewa. Robiłam refleksy z pasemek blond. Wyszłam zadowolona. Za refleksy, podcięcie i wymodelowanie na szczotkę zapłaciłam 50zł - cena uważam OK! po ostatnich "ekscesach" u innych fryzjerów zraziłam się do świdnickich fryzjerów, jednak z salonu LEJDIS wyszłam zadowolona :)) także pewnie wkrótce odwiedzę go ponownie :))
aaa ja byłam u pani Justyny, która także pracuje w tamtym salonie..

Ja wybieram się jutro do Ewy, robią innymi farbami niż większość salonów w Świdniku jakimiś włoskimi. W Malwinie farbowali La Cher.
Pani Justyna jest chyba właścicielką salonu Lejdis, takie odniosłam wrażenie po rozmowie.
O efaktach poinformuję

babeczka

Postprzez Ryba56 » 19 kwi 2012, o 20:55

RuDi napisał(a):a ja polecam salon fryzjerski Nowak Beata. Miła obsługa, brak opóźnień, co prawda byłam tam tylko 2 razy ale z końcowego efektu byłam zadowolona, więc na pewno wybiorę się następny :)

Salonik na Kościuszki Beata Nowak to totalna KATASTROFA. Pisałam juz kiedyś i pierwszy raz się spotykam, że ktoś wspomina o tym zakładzie w sensie pozytywnym.
Do salonu Jole jak widzę dziewczyny również już nie wzdychają ;(
Trudno o dobrego fryzjera.
Ryba56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiece forum