Teraz jest 28 kwi 2017, o 01:25

Na Bosaka - pub Kobra - 04.04.2009

Moderowane komentarze ze strony "Podcastowe Radio Świdnik" - http://www.radio.swidnik.net

Moderatorzy: kawrona, concepcja, trzad

Na Bosaka - pub Kobra - 04.04.2009

Postprzez Forum Świdnika » 1 sty 2009, o 12:00

Oryginalny artykuł pt. Na Bosaka - pub Kobra - 04.04.2009 znajduje się w serwisie www.radio.swidnik.net.

Forum Świdnika

Re: Na Bosaka - pub Kobra - 04.04.2009

Postprzez koras » 17 paź 2009, o 20:11

O, widzę, że poniekąd udało Wam się uruchomić radio Świdnika. Stworzyliście podcast, co mnie bardzo cieszy. Stuprocentowy podcast posiada jeszcze kanał RSS z podpiętymi multimediami, ale to już pewne szczegóły techniczne, o które można zatroszczyć się w przyszłości. W każdym razie gratulacje!

W najbliższych tygodniach Agnieszka i reszta zespołu Na Bosaka wpadną do mnie i zmiksujemy ich materiał demo, który wydaje mi się bardzo udany. Taka odskocznia od kiepskiego nagrania, które zrobiłem w Kobrze pewnego wieczoru.

Pozdrawiam,
Koras, autor http://indywidualni.org
koras

Postprzez target3 » 17 paź 2009, o 20:39

koras-Twoje nagrania z,, Na bosaka' robione w pubie Kobra z dn.5 kwietnia 2009 ,są na stronie naszego radia-podane jako moje.
Użyczyłem Ci swojego konta,do wstawienia świdnickich wywiadów,w początkowym okresie tworzenia radia.
Więcej na temat tego zdarzenia tutaj:
viewtopic.php?f=5&t=2396
Grzesiek
target3

Jestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez Aldarion » 17 paź 2009, o 20:57

O, widzę, że poniekąd udało Wam się uruchomić radio Świdnika. Stworzyliście podcast, co mnie bardzo cieszy. Stuprocentowy podcast posiada jeszcze kanał RSS z podpiętymi multimediami, ale to już pewne szczegóły techniczne, o które można zatroszczyć się w przyszłości. W każdym razie gratulacje!

Dzięki! Prawdziwy, typowy podcast (w sensie pliku) ma ok. 30 min, jest do ściągnięcia i najczęściej jest monotematyczny (ale niekoniecznie). Mamy nadzieję w przyszłości tworzyć i takie podcasty. Będą nowe możliwości, będzie muzyka - będą porządne podcasty.

Aldarion

Wyślij odpowiedź

Emotikonki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Cytuj zaznaczenie

Przepisz ten kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Składa się on tylko z dużych liter i cyfr (z wyjątkiem zera).

Powrót do www.radio.swidnik.net - komentarze