Teraz jest 26 mar 2017, o 13:54

Wywiad z Pawłem Kasperkiem

Moderowane komentarze ze strony "Podcastowe Radio Świdnik" - http://www.radio.swidnik.net

Moderatorzy: kawrona, concepcja, trzad

Postprzez Forum Świdnika » 1 sty 2009, o 12:00

Oryginalny artykuł pt. Wywiad z Pawłem Kasperkiem znajduje się w serwisie www.radio.swidnik.net.

Forum Świdnika

Re: Wywiad z Pawłem Kasperkiem

Postprzez geisha » 11 paź 2009, o 18:47

wydaje mi się że Paweł ma niezły talent jeśli chodzi o rysunek i pomysł ale jak dla mnie temat jego prac jest przerażający straszny ale zarazem intrygujący i smutny :roll: sama nie wiem ciekawe co Paweł na to...??

geisha

Postprzez KudlaTY » 11 paź 2009, o 19:46

Pomysl z komiksem wydaje mi sie swietny!
http://i40.tinypic.com/2jfxhjc.jpg
KudlaTY

Postprzez boory » 12 paź 2009, o 19:38

po przesłuchaniu zapisu "na zimno" daje się zauważyć niedociągnięcia. pewne błedy stylistyczne i gramatyczne. prosze mi wierzyć to był mój pierwszy raz, łamany głos, chaos ogólny. tak, to była samokrytyka. celem nagrania było zaprezentowanie samej ideii, pomysłu na urodziny miasta, nie autopromocja o co mógłbym być posądzony.
administratorów proszę o nie wykasowywanie postów. chętnie się z nimi zapoznam, szczególnie kiedy będą podpisane imieniem i nazwiskiem piszącego.
przyznaje nie był to wysokich lotów "wywiad" z mojej strony jadnakże nie zamierzam nikogo za to przepraszać.
dziękuję ekipie Radia Świdnik za zrozumienie mojego zdenerwowania podczas nagrania i za pomoc
-==KUBEK WóDKI, MINERALNA - PATOLOGIA OFICJALNA==-

Wojna przychodzi w Martensach, chaos w koszuli Fred Perr'a, z uśmiechniętą gębą, prosto od fryzjera, zbrodnia z bocznych ulic, przemoc z szarych bloków, jest po kilku piwach, terror ze stadionów!
boory

Postprzez concepcja » 12 paź 2009, o 20:31

Skasowane posty nie wnosiły nic do tematu :) Idea słuszna, białe transformatory z czarnym komiksem historycznym - to mnie kręci :) Przydałoby się to naprawdę na dużą skalę, żeby było widać, że to spójne wszystko i w ramach jednej akcji.
Jak się nie ma co robić to z nudów się wszystko robi!
concepcja

Postprzez target3 » 12 paź 2009, o 20:53

Miejsc gdzie można umieść kadry z komiksu-jest bardzo dużo.Wczoraj zrobiłem ich dokumentację fotograficzną.
Tylko w starej dzielnicy,w kwadracie:targ,tory kolejowe, stacja Świdnik Miasto---Iskra,kino---,skate park,galeria Venus-----galeria Venus,targ.Znalazłem ok.30 ścian ,gdzie wg.mojej oceny można kadry umieścić.W większości to prywatne ściany,do miasta należy ok5-7.Najgorzej będzie w pobliżu lotniska, gdzie Paweł chce umieścić: wizytę Rydza Śmigłego i ruskie bombardowanie lotniska.
Grzesiek
granie ,,muzyki'' disco-polo
,powinno być zabronione,ustawowo karalne,ścigane przez policję
target3

Jestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez concepcja » 12 paź 2009, o 21:45

target3 napisał(a):ruskie bombardowanie lotniska.Grzesiek

Mowa o tym z 11 maja 1944? Czy chodzi o niemieckie? ;)
concepcja

Postprzez target3 » 12 paź 2009, o 23:07

Tak 11 maja 1944r.ruskie bombardowanie-przyniosło większe straty cywilne, niż niemieckie z 2 września1939r.
Nie trafili w lotnisko ,ale Adampol,okolice kina i Carrefoura [ są tam ściany do kadrów] .Bomby leżały tam jeszcze w 50-tych latach.
Niemców można przedstawić ,jako stacjonujący na lotnisku ich pułk Totenkopf, z trupimi czaszkami na kadłubach
Junkersów.
Grzesiek
granie ,,muzyki'' disco-polo
,powinno być zabronione,ustawowo karalne,ścigane przez policję
target3

Jestem miłośnikiem zwierząt

Postprzez concepcja » 19 paź 2009, o 19:38

Chciałem jeszcze zapytać autora pomysłu, czy to będzie akcja jednorazowa, czy raczej rozciągnięta w czasie? :)
concepcja

Postprzez boory » 20 paź 2009, o 19:22

jeśli namalowanie na ścianach (ok 7-10) można nazwać "rozciągnięciem w czasie"? akcja w zamyśle jest jednorazowa, w sensie że projekt powstaje jak najszybciej, w całości.
boory

Postprzez Janek » 3 sty 2010, o 06:35

Przecież Paweł Kasperek to zwykły skinhead i wywiad, który jest na dość niskim poziomie to udowadnia. Trochę więcej tolerancji Panie Pawle. Dla Prowadzącego wywiad życzę troszkę więcej wyobraźni :)

Janek

Wyślij odpowiedź

Emotikonki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Cytuj zaznaczenie

Przepisz ten kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Składa się on tylko z dużych liter i cyfr (z wyjątkiem zera).

Powrót do www.radio.swidnik.net - komentarze